Bakterie jsou živé mikroorganizmy, které žijí v našem těle a jsou důležité k udržení zdraví a kondice. Některé druhy bakterií jsou pro organizmus škodlivé, jiné jsou užitečné. Tyto „hodné bakterie“ se nazývají „probiotické“, což v řečtině znamená „pro život“. Společnost Forever Living Products si uvědomuje, že užitečné bakterie sehrávají důležitou roli ve zdraví člověka a že je potřeba je doplňovat probiotickou terapií. Pomáhá předcházet nerovnováze, kterou způsobuje naše strava a životní styl. Forever aktivní probiotikum působí hlavně v tlustém střevě, kde podporuje proces trávení tím, že napomáhá uvolňování živin z potravy pro lepší vstřebávání. Má rovněž pozitivní vliv na normální růst a rozvoj člověka tím, že pomáhá udržovat vyvážený a zdravý zažívací trakt.

Probiotika ve Forever aktivním probiotiku jsou odvozena z rodů Lactobacillus a Bifidobacterium a jednotlivé druhy jsou: Lactobacillus acidophilus – potlačuje nežádoucí mikroorganizmy a pomáhá předcházet jejich množení a vytváření kolonií. Bifidobacterium longum – vytlačuje nežádoucí bakterie a tím napomáhá snížení výskytu gastrointestinálních poruch. Bifidobacterium lactis – pomáhá snižovat pH v těle a zabraňuje také množení nežádoucích bakterií. Lactobacillus rhamnosus – pomáhá chránit střevní trakt, aby se v něm nemohly zachytit nežádoucí mikroorganizmy. lactobacillus bulgaricus – napomáhá udržet tenké střevo čisté a v rovnováze. Lactobacillus plantarum– uchovává klíčové živiny, vitaminy a antioxidanty, aby napomáhaly neutralizaci nežádoucích substancí v naší stravě.

Forever aktivní probiotikum je na trhu jediné šestidruhové probiotikum, které nevyžaduje uchovávání v chladničce, může se skladovat v běžných podmínkách. Forever aktivní probiotikum pracuje skvěle v tandemu s naším patentovaným aloe vera. Aloe působí primárně, čímž podporuje růst probiotik a poskytuje jim ideální prostředí pro jejich funkci. Pokud chcete mít zdravý zažívací trakt, zvýšit absorpci živin a podpořit imunitu, zaveďte Forever aktivní probiotikum do svého denního doplňkového programu.

Koupit