Masážní strojky

  • jsou určeny k masáži chodidel a celého těla
  • osvěží při únavě a bolestech
  • mají široké použití pro každého
  • jsou vyrobeny z přírodního materiálu

Masážní strojky JONA na chodidla

KOMFORT, rozměry 380x280x120mm. Speciálně tvarovaná velká pracovní plocha zaručuje pohodlnou masáž obou chodidel současně, umožňuje masáž nártů, podélné klenby, příčné klenby a bodovou masáž reflexních zón, má výměnný nástavec na masáž podélné klenby a vnější hrany chodidla.
SUPER, rozměry 355x265x120mm, má rovnou pracovní plochu pro masáž obou chodidel současně. Místo výměnného nástavce má svislé válečky a masážní kolečko.
STANDARD, rozměry 300x225x100mm, má malou pracovní plochu pro nouzovou masáž obou chodidel současně. Nemá výměnný nástavec ani svislé válečky.
TERNO, rozměry 380x147x120mm, na masáž chodidla a nártu jedné nohy.
MASÁŽNÍ VÁLEČEK, rozměry 50x103mm. Jednoduchá masážní pomůcka pro masáž chodidel a nohou.

Masážní strojky do ruky

MINI, rozměry 245x210x56mm, s malou vodorovnou pracovní plochou. Vhodný na masáž dlaní nebo jako cestovní varianta na masáž chodidel.
PIKOLO, rozměry 140x60x50mm, na masáž citlivých částí těla.
UNIS, rozměry 175x75x50mm, na citlivou pokožkou.
DUO, rozměry 175x85x50mm, na masáž zad.
CELUT, rozměry 115x75x70mm, na masáž velkých svalů (nohy, záda), na kůži s větší vrstvou podkožního tuku (prevence celulitidy).
MASÁŽNÍ KOULE různých velikostí na masáž odvalováním i procvičování hybnosti rukou a zklidnění mysli.

Pečujte o své tělo

Mnoho civilizačních neduhů; jako jsou např. některé bolesti zad či hlavy, často souvisí s nerovnováhou našeho pohybového aparátu. Těmto potížím můžeme předcházet nebo je tlumit masáží reflexivních zón. Reflexní zóny se nacházejí v pojivových tkáních na různých částech našeho těla a jsou ve stálém vztahu s rovnováhou celého organismu. Každá reflexní zóna odpovídá určité části organismu a masáží těchto zón můžeme positivně působit na stav a činnost mnoha vnitřních orgánů a částí těla.

Zvláště důležitá je péče o naše nohy, které nesou každý den váhu celého těla. Většina lidí chodí stále obuta, a tak jejich nohy nepřijdou nikdy do přímého kontaktu se zemí. V práci, doma, ve volném čase, při sportování i cestování nedostávají chodidla dostatek impulsů, které by pomáhaly udržovat nohy a celé tělo v rovnováze.

Masáž pomocí masážních strojků působí třikrát: příjemně masíruje povrch těla, masáží hlubších pojivových tkání stimuluje reflexní zóny a podporuje kondici celého těla a činnost jednotlivých orgánů. Pravidelná masáž pomocí strojků je příjemným potěšením a úlevou zároveň.